Hakkımızda

Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mesut Kadir Farsak tarafından  kurulan Sakarya Döviz Yetkili Sınırlı Müessese A.Ş. faaliyetine 1991 yılında Sakarya caddesinde (Kızılay) başlamıştır. 1960 lara dayanan ticaret geçmişi olan yönetim kurulu başkanımız; baba meslegi olan ticarete; zücaciye ticareti yaparak başlamış ve bu mesleği 1993 yılına kadar başarılı ve istikrarlı bir şekilde devam ettirmiştir. Bu süre zarfında İstanbul ve Ankara piyasasında sürekli  tanınan ve güvenilir biri olarak anılan yönetim kurulu başkanımız; gelişen ekonomi, sürekli değişen dengeler ve ülkemizdeki ekonomik büyümenin sonucunda; geçmişe dayanan ticari bilgi ve birikimini de kullanarak, Ankara’nın merkezi Kızılay’da ve Kızılay denince de ilk akla gelen mekan olan Sakarya caddesinde bir döviz bürosu ihtiyacını fark ederek 1993 yılında kurumumuzun açılışına imza atmış; kurumumuzun Ankara’da sektörünün ilkleri arasında  yer almasını sağlamıştır.

1993'den bugüne sektörde istikrarlı bir şekilde faaliyet gösteren kurumumuz; geçmişe dayanan bilgi ve  birikimine, yıllardır vazgeçmediği dürüstlük ve doğruluk değerlerini de katarak  siz değerli müşterilerine  hizmet vermektedir.

Sektörde birçok kurumun silinip yok olmasına rağmen hızla büyüyen ve sizlerin güvenini kazanan Sakarya Döviz Yetkili Sınırlı Müessese A.Ş. bunu; siz değeli müşterilerimizin memnuniyetine borçludur. Bu memnuniyetin sağlanması için sürekli gayret gösteren fedakar personelimiz ile birlikte teknolojinin son olanaklarını da kullanan kurumumuz, müşteriye özel kur imkanları da sunarak, bundan sonrada sizlerin memnuniyeti için faaliyet göstermeye devam edecektir.

Unutmayın! Döviz şartlar ne olursa olsun vazgeçilemez  bir yatırım aracı, Sakarya Döviz Yetkili Sınırlı Müessese A.Ş. vazgeçilemez bir kurumdur….